משתלת רגב – המקום בו תוכלו למצוא כל מה שאתם מחפשים

יש מקומות שהם על תקן מוסד בתחומם. זה נכון לגבי מסעדות ובתי קפה מסוימים, זה נכון לגבי חנויות בגדים, זה נכון לגבי פארקי שעשועים, זה נכון לגבי כל תחום. זה נכון גם לגבי פארקים ומשתלות מסוימות. מוסד זו ההגדרה המתאימה למשתלות רגב אשר בפארק מיטל שנמצא בשפלה, לא הרחק מקרית עקרון שברחובות.

משתלת רגב זו למעשה משתלה משפחתית אשר פעילה כבר למעלה מ-40 שנה, והיא מספקת צמחים ושתלים מסוגים שונים, בין היתר, עציצים למתנה, תבלינים, צמחים למרכז השולחן, צמחים לבית ולעסק, פרחים, קקטוסים, סוקולנטים, ועוד מגוון רחב של צמחים ושתילים מסוגים וזנים שונים. כמובן שהמשתלה גם מספקת את כל האבזור והציוד הנדרש על מנת שיהיה ניתן לגדל את הצמחים השונים ולטפח אותם, בבית או בעסק, בשטח פתוח או בשטח מקורה. המקום גם מספק מידע מקצועי ואיכותי, אשר ניתן על ידי אנשי מקצוע מובילים ובעלי ניסיון בתחום.

מה אפשר למצוא בפארק מיטל

משתלת רגב נמצאת בתוך פארק מיטל, שהוא פארק חוויתי ייחודי אשר מתאים לבילוי עבור כל המשפחה. הפארק כולל גם אזור מיוחד של צמחים ושתילים, גם אזור משחקים מיוחד עבור ילדים, אוסף ציפורים מגוון ומיוחד, וכן שורה של גנים, בין היתר, גנים טרופיים, גן יפאני וכן גן קקטוסים מיוחדים מסוגים שונים. מדובר על מקומות אשר פותחו במשך שנים רבות בעבודה אינסופית, בהשקעה רבה, וכמובן בהרבה אהבה.

כל מי שמגיע לפארק מיטל ובפרט אל משתלת רגב, יכול להתרשם מיד מההיצע הנרחב שקיים במקום, מהיופי של הצמחים והשתילים השונים, מהריחות המדהימים שקיימים במקום וכמובן מהאהבה האינסופית שמספק צוות המקום, הן לכל צמח וצמח והן למקום כולו.

אין ספק שמדובר באחד המקומות הכי יפים והכי מרשימים שיש, וכל מי שאוהב צמחים ורוצה לרכוש לבית, לעסק או אפילו בשביל לתת מתנה לבן משפחה או חבר, יכול למצוא פה את כל מה שהוא מחפש. כל מה שהוא צריך לעשות, זה להגיע אל המקום וצוות המקום ידאג לעזור לו.